Tvorba webových stránek - Valient Tvorba webových stránek

Výroba webových stránek

Přemýšleli jste o zviditelnění Vaší firmy nebo jako jednotlivec ukázat své portfolio na internetu? Vlastní webové stránky jsou v tomto případě, tím spíše v době internetu, takřka samozřejmostí.

Pokud jste nepřestali číst, jste tu pravděpodobně správně – naší hlavní činností je právě výroba webových stránek a to jak pro jednotlivce, živnostníky, firmy, tak i státní a neziskové organizace.

  • Výroba webových stránek na míru
  • Kvalitní obsahy webových stránek
  • Design stránek odpovídající oboru a přání klienta
  • Logické a intuitivní rozložení webových stránek
  • Příznivá cena za výrobu webových stránek
  • Korektní zobrazení stránek v prohlížečích
výroba webových stránek

Proces výroby webových stránek

Je důležité zmínit, že nám nejde o kvantitu, ale o kvalitu výsledných webových stránek. Ačkoliv zdání může klamat, výroba webových stránek a následná kvalita internetové prezentace je z části závislá i na Vašem zapojení.

tvorba webu - proces

Při prvních schůzkách s klientem se snažíme o co největší vstřebání informací o firmě, cílové skupině, samotném oboru a základním fungování (objednávky, návyky zákazníků) a konkurenci. Tento proces má za účel, aby v pozdějších fázích byly texty webu informativní a čtivé – takzvaný copywriting, případně dle informací lze i stylizovat design, který vystihuje podstatu projektu (například podle interiérů firmy nebo evokujícího efektu barev).

Čas od času dokonce při procházení informací o firmě (například systém objednávání či spedice) najdeme efektivnější způsob samotného fungování firmy nebo při rozumném důvodu doporučíme služby našich stávajících klientů.

Cena a návratnost výroby stránek

Chápeme, že některé subjekty si nemohou dovolit, hlavně v počátcích své existence, využít celý potenciál toho, co výroba webových stránek může nabízet. I v těchto případech jsme schopni pomoci a najít rozumné řešení v poměru cena/užitnost internetové stránky.

V rámci dobrých mravů též informujeme zákazníka o tom, zda má cena za výrobu webu reálnou šanci na návratnost (aneb „chtěl bych si založit vlastní sociální síť“). Pokud je web úspěšný a prosperující, je to logická výhra našeho klienta, potažmo nás samotných.

Líbí se Vám naše služby? Rádi byste více informací?