Tvorba webových stránek - Valient Tvorba webových stránek

Speciální webové projekty

Vyvíjíme nejen klasické webové prezentace, ale i specializované projekty. V zásadě se jedná o webové stránky, které vyžadují pro svou funkci ne zcela běžné kódování - například administrační rozhraní (knihy jízd, restaurační systém, zobrazení programu kina a rezervace míst, eshopy).

Tyto služby zahrnují především kódování v PHP či SQL a jsou náročnější na čas i práci, než klasické webové stránky, které jsou převážně kódovány v HTML a CSS.

Restaurační systém

Pro restaurace, bary, jídelny a jiná stravovací zařízení jsme v posledních letech vyvinuli přehledný a automatizovaný restaurační systém - online obdoba pro restaurační software. Podnik lehce vyplní polední či rozvozové menu, návštěvníci si v případě rozvozů mohou jednoduše objednat srozumitelným formulářem. Nechybí aktuality a ani přehled objednávek.

restaurační systém

Restaurační systém šetří Váš čas - vyplněné menu pro web restaurace je možné okamžitě vytisknout ve formátu jídelního lístku do provozovny. Jídelní lístky je možné si předepsat najednou pro celý týden dopředu. Produkt se plně vyrovná klasické instalační variantě (restaurační software) a dokonce s leckdy nižšími nároky na počítač i uživatelské schopnosti.

miniShop - Malý internetový obchod

V tomto období dokončujeme vlastní jádro eshopu pro stránky prodávající menší množství produktů. Tento internetový obchod je cílen pro weby, které chtějí intenetové obchodování zkusit a přitom neplatit horentní sumy. O dokončení projektu a jeho vývoji Vás budeme dále informovat.

Líbí se Vám naše služby? Rádi byste více informací?