Tvorba webových stránek - Valient Tvorba webových stránek

Reference již hotových webových stránek

Ukázky mnoha úspěšně realizovaných webových stránek, jiných intenetových projektů a jejich specifikace. K popisu uvádíme účel webu, zadání klienta i jeho následný názor na tvorbu. Vzhledem k sídlu na Praze 8, není divu, že většina projektů má provozovny v této městské části Prahy - aneb když slovní reference dělají divy.

Resturace U Přemyslovny

Restaurace Praha 8 - U Přemyslovny

Jednou z prvních realizovaných webových stránek byla místní Restaurace U Přemyslovny, sídlící v městské části Praha 8. Dnes specializovaná na rozvoz jídel a své tradiční akce typu karaoke či produkce živé hudby.

Zadání tvorby stránek znělo „Stačí základní design, přehlednost a vkládání poledního menu“. S postupem času byl design dolaďen a restaurace se dnes pyšní i svou vlastní administrací jak obědů, tak online objednávek rozvozu jídel, které je přehledné, oblíbené a funkční.

Zámečnictví Pod Palmovkou

Nonstop zámečnictví Praha 8 - Pod Palmovkou

Tento web je krásným příkladem efektivního obsahu a jednoduchého, přitom elegantního designu. Zámečnictví Pod Palmovkou (Praha 8) je v Praze známo hlavně u správců objektů, kterým jistě přijde často vhod zámečnická pohotovost, ale i běžných zákazníků je známé výrobou klíčů či pohledávek zámků, vložek, kování tj.: svým prodejem zámečnického zboží.

Web zámečnictví byl realizován s ohledem na design, který musí klienta zaujmout a přitom ho rychle informovat o všech nabízených službách a produktech. Vše s ohledem na rozumnou cenu za tvorbu a údržbu.

Proteinovka - proteinová dieta

Proteinovka - proteinová dieta

Výživové poradenství Proteinovka již své webové stránky mělo. Zapotřebí bylo přepracování obsahů, rozšíření webu a zvýšení viditelnosti. Cílem poradenství je pomáhat klientům s hubnutím za pomoci diety zvané proteinová dieta (označována je díky svým základním principům i jako ketonová dieta) a po úspěšné redukci váhy své klienty směrovat k udržení své postavy.

U webu o proteinové dietě bylo zejména zapotřebí docílit přehlednosti a zvýšení informační hodnoty textu jak pro návštěvníky, tak internetové portály.

Malíři Global Praha

Malíři Global Praha

U těchto stránek jsme velice pyšni na řešení problému širokého záběru firmy. Maliři Global Praha zvládají nejen malování pokojů nebo malířské práce všeobecně, ale realizuji i další řemeslné služby jako vyklízení bytů či rekonstrukce. Minimalistický, avšak živý design dává webu Malířů Global svůj osobitý a energický ráz.

Dalo by se říci, že zakázka na tvorbu webu řemeslníků zněla „poraďtě si s tunou služeb a obsahu, vzhled ať je pestrý a živý“ - což se troufáme říci podařilo.

Dopareal Praha

Dopareal Praha

Stránky Dopreal Praha jsou taktéž příkladem povedeného unikátního designu, který dokázal pojmout mnoho. Dokonce i služby vyklízení, které mají mnoho odvětví jsou pro návštěvníky srozumitelné a informativní. Dopareal též provozuje služby malování a v tomto chladném období určitě mnozí uvítají úklid sněhu.

Dopareal je naším klientem již mnoho let a web je neustále zdokonalován a aktualizován dle přání klienta.

Pokud jste zde nenašli svůj námi vytvořený web, nezoufejte. Reference v průběhu času aktualizujeme a doplňujeme. Brzy zde naleznete naše další hotové projekty.

Líbí se Vám naše služby? Rádi byste více informací?