Tvorba webových stránek - Valient Tvorba webových stránek

Reference již hotových webových stránek

Ukázky mnoha úspěšně realizovaných webových stránek, jiných intenetových projektů a jejich specifikace. K popisu uvádíme účel webu, zadání klienta i jeho následný názor na tvorbu. Vzhledem k sídlu na Praze 8, není divu, že většina projektů má provozovny v této městské části Prahy - aneb když slovní reference dělají divy.

Dopareal Praha

Vyklízení bytů Praha - Dopareal

Stránky Dopareal Praha jsou taktéž příkladem povedeného unikátního designu, který dokázal pojmout mnoho. Dokonce i služby vyklízení, které mají mnoho odvětví jsou pro návštěvníky srozumitelné a informativní. Dopareal též provozuje služby malování a i práce specializované na nebezpečený odpad jako je vyklízení pozůstalostí či vyklízení po zemřelém.

Dopareal je naším klientem již mnoho let a web je neustále zdokonalován a aktualizován dle přání klienta.

Deratizace Global Praha

Deratizace Praha

Webové stránky primárně zaměřené na deratizace. Nový design je plně responzivní a optimalizovaný pro mobily. Zvláštní důraz byl kladen na hlavní služby jako je hubení potkanů a v rámci dezinsekce hubení štěnic. Dlouhodobě je pak prováděna tvorba článků o hubení hmyzu a hlodavců, referencí z deratizací a seo optimalizace

Tento web na deratizace má přehledný design a velké množství obsahu (druhy hlodavců, hmyzu a jiných služeb).

Zámečnictví Famikl - Praha 9

Zámečnictví Praha 9

U zámečnictví na praze 9 proběhly za léta velké změny. V současné chvíli disponuje e-shopem, který prodává vložky, zámky, kování a další bezpečnostní prvky.

Důležitým faktorem při tvorbě designu byla přehlednost a logické rozdělení zámečnictví a sekce půjčovna autoboxů. Důraz byl kladen též na systémy generálního klíče

Malíři Global Praha

Malíři Global Praha

U těchto stránek jsme velice pyšni na řešení problému širokého záběru firmy. Maliři Global Praha zvládají nejen malování pokojů nebo malířské práce všeobecně, ale realizuji i další řemeslné služby jako vyklízení bytů či rekonstrukce. Minimalistický, avšak živý design dává webu Malířů Global svůj osobitý a energický ráz.

Dalo by se říci, že zakázka na tvorbu webu řemeslníků zněla „poraďtě si s tunou služeb a obsahu, vzhled ať je pestrý a živý“ - což se troufáme říci podařilo.

Restaurace Smíchovská Krčma

Restaurace Praha 5 - Smíchovská Krčma

Dlouholetým klientem je restaurace Smíchovská Krčma, sídlící v městské části Praha 5 - Smíchov. Vyniká především, že jako restaurace se zahrádkou v centru Prahy (metro Anděl) si zachovává svůj ráz a férové ceny.

Zadání tvorby stránek znělo „Stačí základní design, přehlednost a vkládání poledního menu“. S postupem času byl design dolaďen a restaurace se dnes pyšní i svou vlastní administrací jak obědů, které je přehledné, oblíbené a funkční.

Pokud jste zde nenašli svůj námi vytvořený web, nezoufejte. Reference v průběhu času aktualizujeme a doplňujeme. Brzy zde naleznete naše další hotové projekty.

Líbí se Vám naše služby? Rádi byste více informací?